Üçüncü Göz Nasıl Açılır

whatsapp Bilgi hattı : 0 552 633 32 50 sadece whatsapp hattıdır.

Merhaba dostlarım , öncelikle bizim yazımızı okumayı tercih ettiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum.

Emin olun sizleri hayal kırıklığına uğratmayacak ve 3. gözü açmakla alakalı isteğinizi net bir şekilde karşılayacak bir paylaşım olacak.

Lütfen üçüncü göz nasıl açılır başlıklı bu konuda detaylı bilgi almak için yazımızı sonuna kadar okuyunuz. Pişman olmayacağınızı ve üçüncü göz asıl açılır en detaylı şekilde öğreneceğinizi garanti edebilirim sizlere.

3. gözü açma , yani halk arasında kalk gözü yada duru görü de denir hiç bu kadar basit olmamıştı. Sizlere üçüncü gözü açık olan yüzlerce insanın deneyimlerini ve yaptıkları uygulamaları listeledik.

Masonların Derin Sırrı

33. Derecen mason üstatların kullandığı Manna isimli iksir 3. gözü aktif hale getiren bir karışım. Manna üçüncü göz nasıl açılır sorusuna verilebilecek en iyi cevap. Bütün bu konular hakkında detaylı bilgi veren sayfaların bağlantılarını en altta ekleyeceğiz. Anacak daha kapsamlı bilgi almak için üçüncü göz nasıl açılır başlıklı yazımızı sonuna kadar okumanızı rica ediyoruz.

Manna hakkında detaylı bilgi almak ya da manna satın almak için tıkla

Manna Kokteyli Olan Ormus

Üçüncü göz nasıl açılır sorusuna verilen en net cevap manna olur. Lakin manna tarifi gizli ve çok özel insanların bulabileceği bir üründür. Ormus ise manna hakkında bir takım bilgilere ulaşmış insanların hazırladığı, Manna ile çok alakası olmayan ama üçüncü göz nasıl açılır sorusuna 2. olarak verilebilecek en iyi cevap Ormus isimli ürün olur.

Şamanların Gizli Çayı Ayahuasca

Şaman ayinlerinin vazgeçilmez ürünü ayahuasca çayı. Üçüncü göz nasıl açılır sorusuna verilebilecek yıldızlı cevabı en sona sakladım arkadaşlar. Ayahuasca şamanların ayinlerinde asırlardır kullanılan bir ürün. Üçüncü gözü açabilecek en kaliteli ürünlerden biri tüm bu ürünler hakkında detaylı bilgi almak için aşağıda bulunan bağlantılardan faydalanabilirsiniz.

Üçüncü göz nasıl açılır ile alakalı şimdide biraz doğal yöntemleri öğretelim. Buraya kadar her şey ücretli, bulması zor olan ürünler ile alakalı idi. Şimdi ise herkesin çok rahat bulabileceği ve üçüncü gözü açmak için uygulayabileceği yöntemlerden biraz söz etmek istiyorum.

Ayahuasca hakkında detaylı bilgi almak için ya da Ayahuasca satın almak için tıkla.

Stresten uzak durun!

Üçüncü göz nasıl açılır bunu öğrenmek ve bunu yapmak istiyorsunuz ama stresli bir hayat ile bu mümkün değil. Stresten, sıkıntılardan olabildiğinizce uzak durmanız lazım. Stres hem üçüncü gözün açılmasına engel olduğu gibi hemde sosyal yaşamınızda sizi türlü sıkıntılara maruz bırakır. Ayrıca işin daha beteri sağlığınızı olumsuz yönde etkiler. Eğer üçüncü göz nasıl açılır öğrenmek istiyorsanız öncelikle stresten uzak durmalısınız.

Florür En Zararlı Şey

Üçüncü göz nasıl açılır sorusunu sorusunu soruyorsanız bunu kesinlikle biliyor olmalısınız ama biz yinede maddeler arasına ekleyelim dedik zira bu husus çok mühim. Florür epifiz bezine en zararlı maddelerden biri. Markette satılan gıda ürünleri, içme suyu ve en önemlisi diş macunları ziyadesi ile florür içermekte. Üçüncü gözünüzü açmak için ve epifiz bezini aktif etmek için flörür içeren tüm bu ürünlerden uzak durmanız lazım.

Müziğin Etkisinin Farkına Varın

Şimdi burayı dikkatli okuyun. Müzik dedik ama bu konuda da maalesef bir takım engeller var. Özellikle bize frekansımızı düşürecek frekanslarda müzik dinletiliyor dünyada. Televizyon, radyo ve hatta İnternet ortamında dinlediğimiz müziklerin hepsi bu frekans aralığında oluyor. Youtube girin ve 528 hz music diye aratma yapın ve bu müzikleri dinleyin. Emin olun her şeyin çok değiştiğini göreceksiniz.

Meditasyon Yapın

Klasik bir öneri çoğunuz zaten üçüncü göz nasıl açılır konusu ile ilgileniyorsanız bu basit kuralı biliyor olmalısınız ama ben yinede buraya yazmak istedim. Sonuçta fazla bilgi göz çıkarmaz. 🙂

Doğru Nefes Alın

Hem meditasyon sırasında hemde hayatımızda bu çok önemli ve ciddiye alınması gereken bir konudur. Özellikle yeni doğan bebekler ve hatta hayvanlar köpekler doğru nefes alırlar. Ama insanlarda bu yetenek zamanla körelir. Burnumuzdan derin nefes almalıyız ve diyaframa doldurmalıyız ve sonra ağzımızdan vermeliyiz. Doğru nefes alabilmek çok hayati ve önemli bir konudur.

Taşların Enerjisini Fark Edin

Özellikle ametist, yakut, zümrüt, akit gibi taşlar. Bu tarz taşların çok yüksek enerjileri vardır. Sizde Web’de kısa bir araştırma yaparak kendi taşınızı bulabilirsiniz.

Renklerin Enerjisini Fark Edin

Renklerin insan zekasında, aşk hayatımızda ve duygularımızda yüksek etkileri olduğunu biliyor muydunuz? Hangi renk neye fayda eder web ortamında kısa bir araştırma yapabilirsiniz. Özellikle mor üçüncü gözü açma konusunda çok faydalı bir renk.

Tütsüleri Kullanın

Meditasyon yapan herkes biliyor zaten. Tütsüleri kullanın, olumsuz enerjileri uzaklaştırmak için bire bir olan ada çayı ve sandal tütsüsünü sizlere şiddetle tavsiye ediyorum.

Her Şeyin Bir Hafızası Var

Kedilerle, çiçeklerle, su ile hatta evinizdeki bir eşyanın bile hafızası vardır. Olumsuz enerjileri depolarlar. Olumlu olun ve çiçekleriniz ile, hayvanlarınız ile ve hatta içtiğiniz su ile bile konuşun ama olumlu konuşun. 🙂

Ayrıca üçüncü göz nasıl açılır bu soruya detaylı cevap veren bir video hazırladık sizler için. Bu videoyu’da izleyerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Lütfen youtube kanalımıza abone olmayı atlamayın. Ayrıca üçüncü göz nasıl açılır konusu hakkında yorum yapmayı unutmayın. Yorum yapmak için sayfanın en altındaki yorum formunu kullanabilirsiniz.

Üçüncü göz nasıl açılır hakkında yayınlanmış kaliteli bir video :

Üçüncü göz açımı ile alakalı kullanıcıların aradıkları diğer anahtar kelimeler şöyledir:

  • üçüncü göz nasıl anlaşılır
  • 3. göz deneyimleri
  • 3. göz açmanın zararları
  • İslam da üçüncü göz
  • 3. göz açma zararları
  • üçüncü göz ekşi
  • 3. göz çakrası ne işe yarar
  • 3.göz açma duaları

Üçüncü Göz Nasıl Açılır hakkında dış bağlantılar

Ayahuasca nedir detaylı öğrenmek için :

https://en.wikipedia.org/wiki/Manna

Manna Nedir detaylı öğrenmek için :

https://en.wikipedia.org/wiki/Ayahuasca

Üçüncü Göz Nasıl Açılır için güncel haberler :

🙂